30 000 Ft
Sárdy Brutus (1892-1970): Napos dunaparti táj, 1930. Olaj, vászon, kartonon. Jelzett. Kiállítva: 1930. évi őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. Hátoldalán az 1930. évi Őszi kiállítás, Műcsarnok, Bp. raglapjával. 41x53 cm.