Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2590709
10144
418
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40). 2638906
10145
418
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Absztrakt kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40). 2638901
10146
418
46000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (26/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (26/40). 2595959
10147
418
Hincz Gyula (1904-1986): Ellentétek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5x38,5 cm 2628621
10148
418
Holló László (1887-1976): Nő tanulmány, 1929. Szén, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x23 cm 2638587
10149
418
19000
Horváth Mária (?- ): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, 80x60 cm 2639136
10150
418
30000
Idrányi Tibor (1896-1979): Erdőbelső. Olaj, vászon. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 101,5x80 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2633303
10151
418
Imre István (1918-1983): Mátyás templom (Zápor után). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, sérült keretben, 39×30 cm 2636062
10152
418
ifj. Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. 29x20 cm 2639246
10153
418
14000
Incze István (1905-1978): Marosvásárhelyi kert. Olaj, rétegelt falemez, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Dekoratív fakeretben, 45,5×39 cm 2630961
10154
418
120000
Innocent Ferenc (1859-1934): Női portré. Olaj vászon. Jelzett. Reprezentatív florentin, kissé kopott fakeretben, 50x44 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2580504
10155
418
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft