Andy Warhol (1928-1987): Marylin. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott 490/2400 CMOA Carnegie Museum of Art - New York, szárazpecséttel, pecséttel, hologrammal jelzett, szélén ázott, gyűrődéssel 60x60 cm / Offset-ithography with some crease and wet stain
Andy Warhol (1928-1987): Négyszögletes John Lennon / Quadrant John Lennon Litográfia, papír. Sorszámozott 74/100 jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur szárazpecséttel is jelzett, Lithography with attest lapméret 38,3x56,3 cm,
Thomas Werner (1957-): Piros ajak, sárga sál (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán. Számozott: I/30. Lap tetején apró szakadással. 60x60 cm/ Screenprint on paper. Signed and numbered on the reverse (I/30). With very small tear on the top. 60x60 cm