Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2623026
10084
418
Engi Mária: 6 db divatterv, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x41cm 2619242
10085
418
Engi Mária: 14 db, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x42cm 2619215
10086
418
Engi Mária: 8 db divatterv, ornamentika, vegyes technika. papír, jelzett, 30x42cm 2616853
10087
418
F. Györffy Anna (1915-2006): 3 db illusztráció. Tus, vegyes technika. Jelzettek. 20x13 cm 2505533
10088
418
Farkas György (1911 - 1995): Házak. Olaj, papír, jelzett, apró szakadással. 30x42cm 2568559
10089
418
Farkasházy Miklós (1895-1964): Fragmentum. Linómetszet, papír, jelzett, 38x25 cm 2427095
10090
418
Fehér Ilona (1913-1983): Halastó Szentesnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap teteje és alja kissé foltos, 27,5×21 cm 2612119
10091
418
22000
Fenster T. Gábor (1981-): Space compression. Egyedi, digitális grafika. Print, vászon. Jelzett a hátoldalon. 60×80 cm 2599149
10092
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Csokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (23/50). Üvegezett, kissé kopott fakeretben, lap alja kissé foltos, 39×29 cm 2637882
10093
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Budapest. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26x39 cm 2599126
10094
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/50). Fakeretben, 29×39 cm 2632044
10095
418
Gaál Domonkos (1940-2009): Erdélyi emlék. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft