16720.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
1914 Díszítő Művészet. I. évf. 1. sz. (Szerk. Czakó Elemér.) Bp., Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, 8+20+8 p. Benne más újságokból származó illusztrációkkal, táblákkal, 11 db. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos, részben hiányos borítóval, hiányos(!, "8+28+8 p.+ 8 t." lenne teljes! ), a lapszéleken kis foltokkal, kis sérülésnyomokkal.