Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 244

1930 Magyar Iparművészet. XXXIII. évf. 1930. 10. sz. Szerk.: Szablya-Frischauf Ferenc. Bp., O. M. Iparművészeti Társulat, 1 p.+1 t+217-263+1 p. Benne Rosner Károly: A magyar fametszet két évtizede c. írásával. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Közte, Conrad Gyula, Haranghy Jenő, Gara Arnold, Divéky József, Fáy Dezső, Kozma Lajos, Vértes Marcel, Végh Gusztáv, Csabai Ékes Lajos, Kaesz Gyula, Kolozsvári Sándor, Molnár C. Pál, Gáborjáni Szabó Kálmán, Dallos Hanna, Jaschik Álmos és mások illusztrációival. Papírkötésben, a borító sérült, az elülső borító leszakadt.
16663.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Hanspeter Landolt-Theodor Seeger: Schweizer Barockkirchen. Frauenfeld,1948,Huber. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos papír védőborítóban, néhány lapon sérülésnyommal.
16664.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
16665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Szász János - Szigetvári János: Népi építészetünk nyomában. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16667.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
16668.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16669.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,37
6,86
16670.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Matthew Wells / Hugh Pearman: 30 Brücken. München, 2002. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
16671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
16672.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Hangya András (1912-1988): Crtezi, skice. Újvidék, 1960, Forum. Délszláv nyelvű bevezetővel, Hangya András műveinek reprodukcióival.
16673.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Jean Fautrier (Műcsarnok, Budapest 15 octobre - 10 novembre 1996). Párizs, 1996, k.n.. 157p. Francia és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel, Jean Fautrier műveinek reprodukcióival nagyon gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés. + Egy újságcikk a 168 óra folyóiratból, interjú Beke Lászlóval és Petrányi Zsolttal a kiállítás kapcsán.
16674.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft