16790.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.