16620.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Thérése de Dillmont: Enczyklopaedia:a női kézimunkák ismerettára. Fordította: Székelyné Krengel Irma. Dornach,é.n.[1897], Szerzői kiadás, [Mülhausen, Textil-ipar Rt.-ny.],2+598+14 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, felül aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal és előzéklappal, meg címlappal.