Reznicek Galante Welt: Reznicek, Ferdinand von (1869-1909): Album. München, 1902. Szecessziós színes nyomatok, kiadói vászon kötésben. Szép állapotban.
Klassiker der Kunst I-XXIV. köt. A IV. és VII. kötetek hiányoznak. Stuttgart-Leipzig,1904-9909,Deutsche Verlags-Anstalt, Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal, a lapok egy részén sérülésnyommal, 7 kötet foltos, összeragadt lapokkal, egy kötet sérült kötéssel, egy kötet gerince deformált, rossz állapotban.
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, Szerzői. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval.
Rum Attila: Czigány Dezső. Dedikált! Bp., 2004., Szerzői, (Veszprém, Prospektus-ny.),356+3 p. A művész munkáinak színes és fekete-fehér reprodukcióval illusztrált. Kiadói papírkötésben
Lakner László budapesti munkássága 1959-1973. Brendel János monográfiája. Bp.-Essen, 2000., Új Művészet Kiadó & Niessen Buch- und Offsetdruckerei Gmbh Art-Print Publishers. Kiadói papírkötés.
Vivienne Becker: Fabulous Fakes. Angol nyelvű ékszertörténeti könyv. Vadócz Erzsébet iparművész két autográf aláírásával. London, 1988, Grafton Books. Kiadói vászonkötésben és papírborítóval.