Henri Le Main: The Snapping Coil. Privately Printed For the Collector of the Unusual. BDSM korbácsolás témájú erotikus regény, illusztrációkkal. Paris, é.n. A coups de baton Press. Kiadói, kissé sérült papírkötéssel, rajta firka.
Miguel De Cervantes: Don Quixote. Retold by Michael Harrison. Illustrated by Victor G Ambrus (László Győző Ambrus,). Oxford-New York-Toronto, 1999, Oxford Unicersity Press. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
Jaloux Edmond: L'amour de Cecile Fougeres. Paris, 1923. J. Ferenczi & Fils. Fametszetű illusztrációkkal. Korabeli bordázott félbőr kötésben, egy oldalon kis sérüléssel.
Karl Kerényi: Töchter der Sonne. Betrachtungem über griechische Gottheiten. Mit 7 Tafeln. Zürich, 1914. Rascher. Kiadói egészvászon kötésben, papírborítóval