15056.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
[Balbo, Italo (1896-1940)]: Repülőrajokkal az óceánon át. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kissé kopott borítóval.