15045.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 600 Ft
Cholnoky Jenő: Afrika. I-II. köt. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1930], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 4+264 p. + 1 t. (színes, kihajtható térkép); 4+1+267-488 p. + 1 t. Gazdag szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal.