15015.
418. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Danielik Nep[omuk] János: Columbus vagy Amerika fölfedezése. Pesten, 1856. Herz János, 1 t. (címkép, Colombus Kristóf portréja) + VI+(2)+406 p. + 1 t. (kihajtható térkép). Első kiadás. Átkötött, dombornyomott, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a kihajtható térkép széle kissé sérült.