Szerencs monográfiája. Szerk.: Dr. Frisnyák Sándor, Dr. Gál András. Szerencs, 2005, Szerencs Város Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben.
Kuwait, a close look. hn., 1995, Ministry of Information. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborítóban.
Nemzeti park a Kiskunságban. Szerk.: Dr. Tóth Károly. Bp, 1979, Natura. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált, kissé kopott papírkötésben. 5 db melléklettel.
Cserépfalu hét és fél évszázada.(Tanulmányok a község hét és fél százados történetéről). Összeáll. és szerk.: Nagy Károly. Cserépfalu, 1998, Cserépfalu Község Önkormányzata. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, a jobb felső szélen kissé gyűrött borítóval, de egyébként jó állapotban.