Perzsa zománcozott tálca + 6 db pohártartó talp + cukortartó (egyik fü... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Perzsa-zomancozott-talca-plus-6-db-pohartarto-talp-plus-cukortarto-egyik-fule-serult-zomanclep~II2640812
2640812
11986
418
Flea Market
Leírás: Perzsa zománcozott tálca + 6 db pohártartó talp + cukortartó (egyik füle sérült), zománclepttanásokkal, kopásnyomokkal
: nagy_andras