12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
1942 Csendőrségi Lapok. XXXII. évf. 2-24. sz. Majdnem teljes évfolyam. 1942. jan. 15. - dec. 22. Szerk.: Besenyői Beöthy Kálmán. Bp., Stádium-ny., 15-788 p. +12 t. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Átkötött aranyozott, zöld modern műbőr-kötésben, hiányos (!), az első szám (január 1.) töredékes, az első 14 oldala hiányzik, a tartalomjegyzék hiányzik.