Militária Tételek száma: 113
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2640493
13886
418
60000
Military
1930-as évek tüzértiszti zubbony alezredesi rendfokozati jelzéssel, jó állapotban. 2638339
13888
418
Military
1916 Pola, komikus matrózbúcsúztató oklevél, restaurált 2638249
13889
418
24000
Military
1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm 2641408
13890
418
Military
1918 Bécs, katonai engedély 2638991
13891
418
Military
1942 Biztos a győzelem, döntő szavak-döntő számok - a háromhatalmi egyezmény nyomán készített propagandakiadvány sok képpel, 30p 2632719
13892
418
4200
Military
cca az1950-es, 1960-as években készült katonai felvételek Sátoraljaújhelyen, Dzubay fényképész műtermében, 21 db vintage fotó és/vagy NEGATÍV + hozzáadva 1 db vintage fotót, a ,,katonai utánpótlásról", 18x24 cm és 6c9 cm között 2639195
13893
418
Military
cca 1935 Látványos katonai lovas gyakorlat, fotó, 24×18 cm 2642537
13894
418
Military
Bőr katonai térképtáska, XX. sz. második fele, kopásnyomokkal, 29x21,5 cm 2546519
13895
418
Military
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm. 2423815
13896
418
Military
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm 2423840
13897
418
Military
cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm 2423837
13898
418
Military
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft