Antik angol alpakka talpas pohár / kehely szett, 4 db, vésett mintával díszítve, m: 15 cm. Eredeti, bársony borítású díszdobozban, a borításon kisebb sérülések, 37x19x10 cm
Metronóm mahagóni színűre pácolt diófából - "Maelzel" - Párizs - Franciaország - cca. 1900, jó állapotban, minimális kopásnyomokkal. Működik. Réz verettel jelzett. 11 x 10.5 x 23 cm
Ezüstözött alpakka teáskanna, figurális madaras kiöntő, fedelén makk motívum fa fogantyúval, egy horpadás az oldalán, jelzett, feloldatlan: R csillag M??. m: 24 cm
Iparművész réz falitál, közepén Vígszinház 1975-76 plasztikus díszítéssel, hátoldalán "Ruttkai Éva ajándéka vígszinházi bankett után R.S." felirattal, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm, m: 2,5 cm