2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült