1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
1914 Színházi élet és mozi III. évf. 2. sz., 1914. jan. 11-18., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kopottas borítóval, egy lap kijár.