cca 1920-25 Párizs, Versailles, Fontainebleau, Saint-Germain, Malmaison, Chantilly, 54 fotogravűr sok-sok párizsi és környéki helyszínnel, járművekkel, valamint a Trianon palotával, ahol a békeszerződést írták alá. Angol és francia nyelvű kísérő szöveggel, harántalakú kiadói, aranyozott vászonkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, lapok jó állapotban, lapméret: 17x24 / Paris, Ve...
1924 Belügyi Közlöny. Kiadja: M. Kir. Belügyminisztérium. XXIX. évf. 1-58. sz. 1924. jan. 6.-dec. 30. Teljes évfolyam. Bp., 1924., Pesti Könyvnyomda Rt., XXVIII+XLIV+1400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal.
1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos
cca 1925 Igazságot Magyarországnak! Trianon kegyetlen tévedései. A Pesti Hírlap ötvenéves fennállása alkalmából. Szerk.: Légrády Ottó. Irrendenta kiadvány, gazdag képanyaggal, térképekkel, érdekes írásokkal. 150 p. Tűzött papírkötés, kissé sérült, levált borítóval, eredeti, kissé sérült, illusztrált karton tokban.