cca 1993-2021 össz. 11 db művészeti és történelmi témájú folyóirat: Korunk: 2013/10, 2015/1, 1993/9 (2 db), 2010/5, 2016/10; Új Művészet: 21/9, 21/11; Művészettörténeti Értesítő 1996/1-2. Fotóművészet 91/3. Helyenként ceruzás és tollas jelölésekkel.
cca 2000 I. Ferenc magyar király koronázása és eskütétele Budán, 1792-ben. Régi metszet után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm
cca 2000 Pesti császári invalidus ház látképe (A budapesti központi városháza, volt invalidus-ház, majd Károlyi-kaszárnya). Martinelli és Kleiner 1739-ben készült metszete után készült modern nyomat, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 26×39 cm
2000 Rádai Péter - Tüll Krisztina: Cardboard Words. Intermediate. Bp., Magyar Macmillan. Angol nyelvű szótanuló kártyák (középhaladó szint), leírással, dobozában.
2006 Első vendégkönyvem. Különleges ajándékkönyv újszülött babánk üzeneteinek. Anne Geddes képeivel illusztrálva. Bp., Alexandra Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban. Egy oldalon bejegyzésekkel, egyébként kitöltetlen.