cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 20 db szecessziós, historizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben sérült, egyik foltos. Lapméret: 36x25 cm
1909 Jó Pajtás I. évf. 1. sz. 1909. okt. 3. Szerk:: Sebők Zsigmond. Főmunkatárs: Benedek Elek. Bp.,Franklin, szakadozott, foltos, javított lapokkal, 24 p.
1909-1948 össz. 3 db Hódmezővásárhelyi újság lapszáma: 1909.V.20, Vásárhelyi Reggeli Ujság, 4 p, sok korabeli reklámmal, lapszéli apró szakadásokkal + Független Újság, A Független Kisgazda, Földmunkás és Polgári Párt napilapja, 2 db szám, 1948.II.25 és 1948.IX. 10., néhány korabeli reklámmal, egyik sérült