1914 Rovartani lapok, szerk.: Csiki Ernő, XXI. kötet, 1914, 160p, korabeli vaknyomásos egészvászon kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, máskülönben jó állapotban
1914 Színházi élet és mozi III. évf. 2. sz., 1914. jan. 11-18., szerk.: Incze Sándor. Bp., Lengyel Lipót-ny., 32+IV p. Számos fekete-fehér képpel, korabeli hirdetésekkel. Tűzött papírkötés, kopottas borítóval, egy lap kijár.
1917-1927 A Cél folyóirat 5 szórványszáma: A Cél. Társadalmi, közgazdasági, szépirodalmi és sport folyóirat. VIII évf. 4-5 sz. 1917. április 20., május 20.; A Cél.Fajvédelmi folyóirat. XVI évf. 1926 okt., XVII. évf. jan-feb., április. Szerk.: Méhely Lajos. Változó állapotban.