2002 Itinerari geologico - ambientali nella Val Trebbia (Geológiai - környezetvédelmi útvonalak a Trebbia-völgyben), 1:30.000, olasz nyelven, képekkel illusztrált, 67x55 cm, teljes: 69x98 cm
1940-1941 Zsebatlasz. Bp., 1940, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 32 p.. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval. + Az 1941. évi földrajzi zsebkönyv térképei. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe. 1 : 500.000. Bp., Kartográfiai Vállalat (Offset-ny.), hajtva, kisebb szakadásokkal, elvált borítóval, 115x75 cm
1804 Ungvár, Ung vármegye térképe.. In: [Korabinszky János Mátyás]: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Bécs, 1804. Schaumburg und Compagnie, rézmetszet, foltos,17x11 cm./ 1804 Map of Ung County. In: Korabinsky, Johann Matthias: Atlas Regni Hungariae Portatilis. Wien, 1804. Schaumburg und Compagnie, copper engraving, 17x11 cm.