14503.
418. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
2 000 Ft
Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal.