Ezeregy legnépszerűbb, legszebb magyar népdal. Összegyűjtötte: Rudnyánszky Gyula. Harmadik, javított és bővített kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói vászon borításban, kis kopásokkal. Néhány kijáró lappal.
M. Ed. Duprez, M. Luigi Mercantini: Hymne de Garibaldi. Chanté par les Chasseurs des Alpes. XIX. sz. kotta francia és olasz nyelvű szöveggel, litografált borítóval. Párizs, Léon Escudier kiadása. 3 szt. oldal. Helyenként kissé foltos, alján kissé sérült. 27x17 cm