32373.
418. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
1902. "Senefelder Budapest 1902" zománcozott, aranyozott lant függős jelvény Alois Senefelder, a litográfiai eljárás feltalálójának arcképével (90x44mm) T:1- kis patina