Madarassy Walter (1909-1994) ~1970. "Ipolyi Arnold Emlékérem / Magyar Régészeti, Művészettörténeti és Éremtani Társulat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem tokban, hátlapon gravírozás (80mm) T:1-
Madarassy Walter (1909-1994) 1971. "70 éves a Magyar Numizmatikai Társulat 1901-1971" kétoldalas, ezüstpatinázott Br emlékérem (60mm) T:2 kis ph Hungary 1971. "The 70th Anniversary of the Hungarian Numismatic Society 1901-1971" two-sided, silver patinated Br commemorative medallion. Sign.:Walter Madarassy (1909-1994) (60mm) C:XF small edge error
Rácz Edit (1936-) 1973. "Söripari emlékplakett / 1854... és Kőbányán megindult a nagyüzemi serfőzés" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (74mm) T:1- kis patina, a tokon kisebb sérülések