Üvegtárgyak Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2590956
11530
418
Glass-objects
Díszváza, zománcfestett madaras motívumma, anyagában színezett kék huta üveg, kopott, m:27cm 2571285
11531
418
Glass-objects
Royal Coppenhaga kristály mécses tartó, etikettel jelzett, kopott, m: 5cm 2567286
11532
418
Glass-objects
2 db csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 2599673
11533
418
Glass-objects
Zöld kristály cukortartó, fém fedővel és kanállal, kopott, m:17cm 2599678
11534
418
Glass-objects
Üveg kínálótál, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m:19cm, d:23cm 2602299
11535
418
Glass-objects
Ólomkristály kék kétrétegű váza, metszett, kis kopásnyomokkal, m: 22,5 cm 2602298
11536
418
Glass-objects
Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 21 cm 2602297
11537
418
Glass-objects
Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 20,5 cm 2603108
11538
418
Glass-objects
Iparművészeti retró kék üveg váza, hibátlan, m:27cm 2566443
11539
418
Glass-objects
Vizespohár készlet, kézzel készített üveg. Kopásnyomokkal, m:11-29cm 2600539
11540
418
Glass-objects
Ingridglas váza, Lord Nelson sorozat, jegeces színtelen és lila üveg, etikettel jelzett, Németország, 1970 körül, hibátlan, m:24,5cm 2538247
11541
418
Glass-objects
Kolglas lengyel ólomkristály puncsos tál, három részes, etikettel jelzett, szép állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft