Üvegtárgyak Tételek száma: 137
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2597990
11542
418
Glass-objects
Bohémia nagy méretű hamutál, halvány lila, anyagában színezett üveg, etikettel jelzett, hibátlan 22x22 2597991
11543
418
Glass-objects
Egermann díszváza, szelén pácolt, csiszolt üveg, etikettel jelzett, hibátlan, m: 20,5cm 2513955
11544
418
Glass-objects
Ólomkristály kék kínáló, csiszolt kétrétegű üveg, fém fogóval. Erősen karcos, kopott. d: 21cm, m: 16 cm 2437527
11545
418
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm 2437503
11546
418
4600
Glass-objects
Biede likőrös palack, hámozott üveg, kis kopással, apró csorbákkal, m: 22 cm 2454842
11547
418
5500
Glass-objects
Nagyméretű, gazdagon csiszolt, likőrös palack, apró kopásnyomokkal. m:36cm 2590886
11548
418
Glass-objects
Díszváza bonbonierrel, mangánlilia, hialit üveg, plasztikus aranyozással, kopásnyomokkal, a bonbonieren apróbb csorba. m:25,5cm, d: 15cm 2580907
11549
418
Glass-objects
Szecessziós festésű likőrös üveg. Kézzel festett, kevés kopással, üveg dugóval. 24 cm + mellé 6 db üveg likőrös pohár 2598262
11550
418
Glass-objects
Kosta Boda skandináv mini üvegváza, kézzel festett, jelzett, m: 6 cm 2603328
11551
418
Glass-objects
2 db hialit üveg tál, pici csorbával, d: 24-30cm 2589851
11552
418
Glass-objects
6 személyes kompótos készlet, öntött üveg, anyagában színezett, kopásnyomokkal, d: 15-29cm 2549528
11553
418
Glass-objects
3 db üvegkínáló vegyes méretben, kopott, ez egyik műanyag füllel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft