10567.
419. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Illusztráció, Örkény István: Az autóvezető c, munkájához. Repesztés, rézkarc, papír. Jelzett. 13,5×19,5 cm