Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10403.
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első felében működött festő: Női portré, 1924. Olaj, vászon. restaurált. Kissé sérült. 70x60 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10404.
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.
10405.
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit (?-?) grafikus: A Magyar Próza Mesterei, art deco könyvborító terv, 1929 körül. Tus, ceruza, papír. Lapon apró foltokkal. 20x23,5 cm.
10409.
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm