80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Herpai Zoltán (1951-2011): Térdeplő. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott, mely szerint szerepelt a festő Paál László Teremben, Bp., 1981-ben rendezett egyéni kiállításán. Fa keretben, 55×68 cm. Kiállított, gyűjtői darab a művész életművének korai szakaszából!