Festmények és grafikák Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2653097
10181
419
100000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 31/40. 28×28 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2648181
10182
419
42000
Kopasz Tamás (1958- ): Válaszra várva, 1999. Olaj, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 42x29,5 cm 2648664
10183
419
30000
Kopócsy Judit (1947-): Homlokzat (Via Guilia). Vegyes technika, kollázs, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal, üvegezett keretben, 22×30 cm 2488885
10184
419
60000
Kovács Attila (1938-2017): Megközelítés, 1985/86. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott a hátoldalán (47/75), üvegezett fa keretben, 41×20 cm. 2554694
10185
419
Kovács Júlia (1924-2007): Alkonyat. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé sérült és kissé foltos, 24x33 cm. 2588847
10186
419
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
2646403
10187
419
Kozma Lajos (1884-1948): Munka. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2646397
10188
419
Kozma Lajos (1884-1948): Születés. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2646408
10189
419
Kozma Lajos (1884-1948): Átalakulás. Cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 19,5×16,5 cm 2624465
10190
419
Krafcsik Adolf (1953-2017): Tavasz. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé kopott fa keretben. 78x59 cm 2493372
10191
419
Krafcsik Adolf (1953-2017): Csendélet. Olaj, vászon, kartonon. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 85x60 cm 2648642
10192
419
60000
Krajcsovics Éva (1947-): Oltár T.O.-nak (Tolnai Ottónak), 2008. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. 40×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft