Festmények és grafikák Tételek száma: 399
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2645021
10193
419
Kunt Ernő (1920-1994): A Szépkilátó (Balaton). Színezett nyomat, papír, jelzett,számozott (16/50). Paszpartuban, 19×27,5 cm 2645024
10194
419
Kunt Ernő (1920-1994): Balaton, füredi öböl. Színezett nyomat, papír, jelzett, számozott (11/50). Paszpartuban, paszpartun autográf ajándékozási sorokkal, 19×27,5 cm 2628405
10195
419
Laicha Jenő (?-? ): Libák. Ceruza, papír. Jelzett. Apró foltokkal. 15X10,5cm 2628398
10196
419
Laicha Jenő (?-? ): Szivarozó majmok. Ceruza, tus, papír. Jelzett. 15X10,5cm 2628402
10197
419
Laicha Jenő (?-? ): Hans Albers karikatúra, 1934. Toll, papír. Jelzett. Kissé foltos. 15X10,5cm 2628388
10198
419
Laicha Jenő (?-? ): ,,Na jöhet aki mer!". Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 15X10,5cm 2652754
10199
419
34000
Lantos Ferenc (1929-2014): Portrék. Ceruza, papír. Hagyatéki pecséttel. 30,5x7,5 cm 2618667
10200
419
Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm 2413714
10201
419
5500
Legéndy József (1927-2007): 3 db építkezéseket ábrázoló rajz. Tus, toll vagy ceruza, papír. Jelzett. Egyik lap szélén tollas firkával, másik szélén paszpartuzás nyomaival, mindegyik lap kissé foltos. 21x29,5 és 24x31 cm közötti méretekben. 2413764
10202
419
Legéndy József (1927-2007): Tavasz. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x20 cm 2413623
10203
419
11000
Legéndy József (1927-2007): 8 db történelmi témájú kompozíció vázlat. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Néhány lapon lapszélei szakadásokkal. 39,5x29 cm 2413792
10204
419
Legéndy József (1927-2007): 2 db II. világháborús ("1945", "Győzelem) és 1 db 1919 témájú grafika ("Előre"). Linómetszet, papír. Jelzett. 30x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft