Vadász Endre (1901-1944), 2 db grafika egy keretben: "Druck" és "Kis uszoda". Rézkarc, papír, jelzett. 14x23,5 és 16,5x21 cm. "Kis uszoda" felületi törésnyomokkal. Üvegezett fakeretben. / Endre Vadász (1901-1944), 2 works in one frame: "Druck" and "Small swimming pool". Etching on paper, signed. "Small swimming pool" with small surface damages. Framed. 14x23,5 and 16,5x21 cm
Vadász Endre (1901-1944), 2 db grafika egy keretben: Ablakban (cím nélkül) és Vízaprton (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Foltos, kissé sérült. 13x19,5 és 18x28,5 cm. Üvegezett fakeretben.
Vasarely Victor (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone, mappa. 8 db heliogravűr, papír, mindegyik külön lapon. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. Eredeti, kiadói mappában. Lapméret: 27x27 cm. Komplett, hiánytalan! / Victor Vasarely (1908-1997): Structurelles universelles de l'hexagone. Photogravure on paper, 8 pcs. Neuchatel, 1975, Éditions du Griffon. 27x27 cm The album is compl...