Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Rókakölykök (Young freebooters). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
George Veal (1820-1866) festménye után, Edward Gilbert Hester (1843-1903) metszése: Killed Among the Brake. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x60 cm
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: "Talpra magyar!", 1848. március 15. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony L. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x62 cm
Samuel John Carter (1835-1892) festménye után, Alfred Lucas (1841-1886) metszés: Kiskutyák (The first taste). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett fa keretben. 58x47 cm
Matthew William Peters (1742-1814) után, Francesco Bartolozzi (1728-1815) metszése: Gyermek lelke megérkezik a Mindenható jelenlétében. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap alja kissé sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 55×38 cm
Julius Eduard Mařák (1832-1899) és J. L. Schmidt metszése, Hugo Knorr (1834-1904) festménye után: Szürkület (Dämmerung), 1875. Rézkarc, papír. Jelzett a rézkarc alatt nyomtatva. Osztrák Képzűművészeti Társulat kiadása (vom Österreichischen Kunstverein 1875). Foltos. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 49,5x40 cm
Weinmann, Márk (Weinmann, Markus) (1740 k.-1810 k., pozsonyi rézmetsző): Hervey Jakab (Jamews Hervey, (1713-1758) portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján apró szakadással. 12x7 cm
cca 1840 Dunai látkép acélmetszet Donaulandschaft. J. Richter Ignaz Raffalt után Triest, V. der Kunstl. Anstalt des Österreichischen Lloyd, 1856 20x14 cm Szakadással