Feszty Árpád (1856-1914) után, Neogrády Antal (1861-1942): Árpád és a vezérek. A magyarok bejövetele, részlet a Feszty körképből. Kromolitográfia , papír. Bp., Könyves Kálmán sokszorosítása, Könyves Kálmán szárazbélyegzőjével. 1905-10 körül. Feltekerve. Lapszéli szakadásokkal. 43x85 cm.
Albert Henry Payne (1812-1902) metszése, L. Hicks után: Sir Walter Scott. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19x13,5 cm
Franz Barbarini (1804-1873) után, Young metszése: Liechtenstein. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. "Panorama der Oesterreichischen Monarchie", A. Hartleben, Pest c. kiadványból. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 10x15,5 cm.
Thomas Heawood (1810-1870) után, Geyer metszése: Das Schiff des Ulysses auf Corfu (Odüsszeusz hajója Korfun). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. Lap széle kissé foltos. 12x17,5 cm.
Gerard Dou (1613- 1675) után, Johann Leonhard Appold (1809-1858) metszése: Az asztrológus (Der Astrolog). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, lap széle kissé foltos, 14x17 cm