1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
3 db sajtótörténeti kiadvány: Dezsényi Béla, Nemes György: A magyar sajtó 250 éve. I. köt. Bp., 1954, Művelt Nép, 287 p. + XLVIII t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban. + Fülöp Géza: Sajtótörténet, sajtóismeret. Kézirat. Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 94 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 630 példányban. + Sajtó, a Magyar Újságírók Országos Szövetségének lapja XXIX. évf., 1988/15. sz., 1988. dec. 12. Tűzött papírkötés.