1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Dickens, Charles: Copperfield Dávid. Gyermekévek, ifjúság. Ford.: Ottlik Géza. Végh Dezső rajzaival. Bukarest, 1955, Ifjúsági Könyvkiadó, 394 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, foltos lapélekkel.