17619.
419. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Gagyi László: A kiválasztottak. Bp., 1938, Révai, 248 p. A papÃrborÃtó illusztrációja Fenyves Sándor munkája. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült, kopott kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.