1 400 Ft
3,63 EUR, 4,00 USD
Schiller, Friedrich: Fiesko. Ford.: Nagy Ignác. Színműtár 42. füzet. (IV. köt., L. sz.) Buda, (1843), Nagy Ignác (M. Kir. Egyetem-ny.), (3) p., 267-336 p. Félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos, helyenként sérült lapokkal, a kötet végén oldalhiánnyal.