3 000 Ft
Szabó Magda 3 könyve: A Danaida. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + Mózes egy, huszonkettő. Bp., 1967, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóba. + A szemlélők. Bp., 2004, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.