1 400 Ft
Vegyes könyvtétel, eredeti papírborítókkal, 5 db: Herczeg Ferenc emlékezései. Bp., 1933., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.; Markovits Rodion: Sánta farsang. Bp.,1933, Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakad, sérült illusztrált papír védőborítóban. Esther Landolt: Új élet felé. Bp., 1944., Griff. Kiadói kopott félvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált papír védőborítóban.; Ernst Lothar: A megváltó halál. Bp., én., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos papír védőborítóban John Knittel: Amadeus. Bp., én, Bárd Ferenc. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott borítóval, sérült gerinccel, szakadt papír védőborítóban.;