1 200 Ft
Verne Gyula: Egy uszó város; A zártörők. (Egy kötetben). Ford.: Miskolczi Henrik. Nemes Mihály és Geiger Richard rajzaival. Verne Gyula munkái. Bp., é.n., Tolnai, 170+(1) p. Oldalszámozáson belüli fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.