Jókai Mór: Görög tűz. Jókai Mór összes művei. Nemzeti Kiadás. LXIV. köt. Bp.,1897, Révai, (4)+264 p. Kiadói gazdagon festett, aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, a tartalomjegyzék részben elvált a kötéstől.
Hajdu Miklós: Gileád. Vallomások, elbeszélések. Bp., 1914, Singer és Wolfner (Nap-ny.), 220+(4) p. Kiadói festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Gaál Dezső, Kordoványi Jenő et alii: A kárbecslés kézikönyve. Bp., 1970., Állami Biztosító Főigazgatósága. Kiadói nyl-kötés. Megjelent 1440 példányban.
Arany János munkái VI. köt.: Arany János prózai dolgozatai. Magyar Remekírók. Bp.,én.,Ráth Mór. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé vetemedett borítóval.
Schiller, Friedrich: Fiesko. Ford.: Nagy Ignác. Színműtár 42. füzet. (IV. köt., L. sz.) Buda, (1843), Nagy Ignác (M. Kir. Egyetem-ny.), (3) p., 267-336 p. Félvászon-kötés, sérült borítóval, foltos, helyenként sérült lapokkal, a kötet végén oldalhiánnyal.
Czakó Gábor: Titkos könyv. A szerző, Czakó Gábor (1942-) által ALÁÍRT példány. Bp., 2004., Boldog Salamon Kör. Albrecht Dürer illusztrációival. Kiadói papírkötés.
Büki Attila: Havas utak szárnyain. (Sur les ailes des chemins enneigés). Francia-magyar verseskönyv. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Könyvtár. Magyar és francia nyelven. Kiadói papírkötés. Számozott (81./250) példány.