Dr. Jámbor György- Dr. Kemenes Illés: Latin nyelvtan. A gimnáziumok I-VIII., a reálgimnáziumok III-VIII., a reáliskolák és leányközépiskolák V-VIII. osztálya számára. Bp., 1932, Szent István Társulat, félvászon kötésben
Kolligátum 3 Nyugat által kiadott műből: Babits Mihály: Két kritika. Első kiadás. (1911); Ignotus: Színházi dolgok. Első kiadás. (1910); Bródy Sándor: Lárvák. Első kiadás. (1911.) Bp.,1910-1911,Nyugat. 66+6; 127+1;62+1 p. Korabeli kartonált papírkötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, két lapon szamárfüllel.
Bartalis János: Hajh, rózsafa. Kolozsvár (Cluj), 1926, Erdélyi Szépmíves Céh, X+(2)+151+(7) p. Első kiadás. Kós Károly illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, a borító sarkán sérült. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Aszalós János: A szelídség kötelékei. A szerző, Aszalós János (1931-2016) matematikus, szerzetes és felesége, Szöllőssy Enikő (1939-) Munkácsy Mihály-díjas magyar szobrász által dedikált. Pannonhalma, 2000, Bencés Kiadó és Terjesztő. Kiadói papírkötés, néhány kevés oldalon ceruzás jelölésekkel. + Aszalós János emlékalapítvány prospektus és egy Aszalós János fénymásolt életrajza