Oscar Wilde: Az infánsnő születésnapja. Ford.: Takács Mária. Oscar Wilde Válogatott Művei II. köt. Bp., én., Világirodalom. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a címlapon hiánnyal.
Kemény Géza: Rekviem egy mosolyért. Versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Collage könyvek 2. Veszprém, 1997, Kollázs 2000 Művészeti Stúdió. Kiadói papírkötés, hullámos.
Szkárosi Endre - Arany Imre: Verboterror. Performanszköltemények. Bp., 2013, Magyar Műhely Kiadó, 93 +(3) p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Szkárosi Endre (eredeti nevén: Horváth Endre) (1952-2022) József Attila-díjas költő, művészeti író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész, intermediális művész, előadó által DEDIKÁLT példány. "SZKÁROSI ENDRE, a kortárs avantgár...
Heinrich von Kleist: O. Márkiné. Ford.: Kászonyi Ágota. Illusztrálta Würtz Ádám. Bp., 1966., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés. Számozott (637./900) példány.