Conan Doyle, Arthur: Öt narancsmag; A pettyes szalag. Ford.: Dr. Kemény Aladár. Bp., 1907, Győző A. Andor, 96 p. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, javított gerinccel, kissé laza fűzéssel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, egy lap kijár.
Maróthy Jenő: Felvidéki falevelek. Húsz küzdelmes esztendő életéből. Bp., 1939, Kir. M. Egyetemi Ny., 251+3 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, javított gerinccel.
Szekfű Gyula: Mit vétettem én? Ki gyalázta Rákóczit? Bp., [1916], Dick Manó. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, névbélyegzésekkel.